6 Örnek proje ile Eğitimde İyi Örnek Olmaya Devam Ediyoruz

6 Örnek proje ile Eğitimde İyi Örnek Olmaya Devam Ediyoruz

20.11.2017

Sabancı Üniversitesi tarafından düzenlenen 14. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nda Özel Bursa Kültür Okulları, 6 projesi ile sunum yaptı.

Özel Bursa Kültür Okulları 14. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na damga vurdu. 45 ilden 500 başvuru yapıldığı ve 80 projenin sunum yapmaya hak kazandığı konferansta Kültür Okulları, 6 projesiyle yer aldı. Sabancı Üniversitesi tarafından düzenlenen etkinliğe Özel Bursa Kültür Okulları, okul yöneticileri, öğretmen ve öğrencilerden oluşan kalabalık bir ekiple katıldı.

Özel Bursa Kültür Okulları, Erken Çocukluk Eğitimi alanında; “Fillerin Dünyasında Keşfe Çıkıyoruz” ve Spor Eğitimi alanında; “Kültür Olimpiyatları”, “Sokak Oyunları ile Büyüyorum”, “Eğitimde Küçük Eller”; Eğitimde Sosyal ve Duygusal Becerilerin Desteklenmesi alanında ise “Hırsın Değil Azmin Zaferi” adlı projeleriyle sözlü sunum ve “Sporda Teknoloji Kullanımı ve Projeksiyonlu Eğitim” projesi ile de poster sunum yapmaya hak kazandı.

Katılımcılar tarafından büyük ilgi gören projelerin detaylarını Türkiye’nin farklı illerinden gelen eğitimci, akademisyen ve özel konuklarla paylaşıldı.