8. Sınıf Öğrencilerimizin Mezuniyet Coşkusu

8. Sınıf Öğrencilerimizin Mezuniyet Coşkusu

20.11.2017

Özel Bursa Kültür Okulları 8. sınıf öğrencileri, Ovaakça kampüsünde gerçekleştirilen geleneksel mezuniyet töreninde 263 öğrencimiz ortaokulu başarıyla tamamlayıp liseye coşku ve heyecanla yelken açtılar. Velilerin yoğun ilgi gösterdiği ve duygusal anların yaşandığı törende mezun olan öğrenciler mezuniyet belgelerini sınıf öğretmenlerinin elinden aldılar.

Gerçekleştirilen mezuniyet töreninde konuşan Özel Bursa Kültür Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bulut, okul olarak 15 yıl önce eğitim yaşamına başladıklarını belirterek, bu 15 yıl içerisinde birçok başarıya imza attıklarını söyledi. Bulut, “Anaokulundan bu yana bizlere emanet ettiğiniz yavrularınıza gözümüz gibi baktık. Onlara eğitim alanında sunulabilecek her türlü imkânı sunduk. Yaklaşık 600 kadar öğretmen arkadaşımızla onların daha iyi şekilde eğitim alabilmeleri için çaba sarf ettik” dedi.

Havai fişek gösterisiyle renklenen gecede, öğrencilerin keplerini havaya atmasıyla heyecan doruğa çıktı. Hep birlikte şarkılar söyleyip eğlenen öğrenciler, Cengiz Ateş ile coşkulu saatler yaşadılar.