Kültürlü Öğrencilerin Objektifinden "CUMHURİYET"

Kültürlü Öğrencilerin Objektifinden "CUMHURİYET"

20.11.2017

Özel Bursa Kültür Okulları 5,6 ve 7. Sınıf Fotoğraf Kulübü öğrencileri “Cumhuriyeti Biz Kurduk Onu Yükseltecek Ve Yaşatacak Olanlar Sizlersiniz “ fotoğraf sergisi Endülüs Park Alışveriş Merkezinde açıldı.

Aynı zamanda Özel Bursa Kültür Okulları 2.sınıf öğrencileri Endülüs Park AVM içerisinde Cumhuriyet yürüyüşü gerçekleştirdi. Kültürlü öğrencilerin Cumhuriyeti anma programı 2.sınıf öğrencilerinin okuduğu şiir ile tamamlandı.

Özel Bursa Kültür Okulları 5,6 ve 7.sınıf Fotoğraf Kulübü öğrencileri kulüp dersleri kapsamında gerçekleştirdikleri proje ile Cumhuriyet büyüklerini andılar. Kurucu meclis üyelerinin fotoğraflarından yararlanarak yaptıkları portre çekimlerinin çıkış noktası Mustafa Kemal Atatürk’ün “Cumhuriyeti  biz kurduk onu yükseltecek ve yaşatacak olanlar sizlersiniz “ sözü oldu. Özel Bursa Kültür Okulları ikinci sınıf öğrencilerinin hep birlikte okuduğu Cumhuriyet anma şiiriyle etkinlik coşkulu bir şekilde tamamlandı.

Açılışı 27 Ekim 2017 Cuma günü Endülüs Park AVM de  gerçekleşen   Fotoğraf Kulübü öğrencileri sergisi 3 Kasım 2017 ye kadar izlenime açık olacak.