Veli Yorumları

Öncelikle sınıf öğretmenimize teşekkür ederek başlamak istiyorum. Okul açıldığı günden itibaren çocuğumuzdan kaynaklı problemleri bizimle paylaşarak sorunlara çözümler üretti. Bursa’da kendini ispatlamış başarılı bir okul olduğunu düşündüğümüz için çocuğumuzu okulunuza gönderdik ve okullar açıldığından bu yana doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha anladık. Bize gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler.

Aytaş Bozali

Bizim Kültür ailesinde bu yıl 3. yılımız. Kızımız Beren Nur 1. sınıfa başladı, ilk başlarda çok heyecanlı ve tedirgindik, çünkü 1. sınıf çocuğumuzun gelecekteki eğitim hayatı için çok önemliydi, ama biz bu tedirginliği öğretmenimizin tecrübesi sayesinde, kızımıza göstermiş olduğu sabır ve güvenle çabucak atlattık. Şimdi kızımız okula hergün keyifle gidiyor. hergğn okuldan geldiğinde öğrendiği şeyleri heyecanla bize anlatıyor. Bunu Kültür Okulları'na borçluyuz. Ayrıca veli toplantılarının bireysel olarak yapılması, branş öğretmenleriyle birebir görüşülmesi, çocuğumuzun durumuyla ilgili detaylı bilgi verilmesi bizi çok mutlu ediyor. Okul yönetimimizi, tüm öğretmenlerimizi ve çalışanlarınızı kutlar, teşekkürü borç biliriz.

Sibel-Zekeriya Pınarbaşı

Kültür Okulları'nda ilk yılımız. Okullar genelde vaatlerde bulunuyor, herkes kendini süslü ve teorik cümlelerle anlatıyor. Ama önemli olan süreçte bu anlatılanları birebir fazlasıyla yaşamak. Kadro ve sistem çok iyi, her konuda tüm iletişim kanalları ile bilgilendiriliyoruz.

 

Meryem Aktaş/ Memur

Kızımız Özge  beş  yaş anaokulunda , büyük bir heyecan ve istekle İngilizce kelimeler öğreniyor. Evde İngilizce konuşmaya çalışıyor.  Ona bu istek ve heyecanı aşılayan  ve emeğini esirgemeyen, başta İngilizce öğretmeni ve tüm  öğretmenlerine  çok teşekkürler.

Şeyda Özgür

Bu yıl okula ilk başladığı halde çok çabuk alıştı Öğretmenleri sayesinde Okulda çok mutlu güzel vakit geçiriyor ve faaliyetler yapıyorlar kızımız mutlu eve gelince bizde mutlu oluyoruz.öğretmenlerimize ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.doğru karar vermişiz.

Gülay Aksoy

Özel Bursa Kültür Okullarının kızımıza ve bize göstermiş olduğu ilgiden çok memnunuz. Özellikle kızımız öğretmeninden ve okulundan çok memnun ve mutlu. Bunun için bütün öğretmenlerimize göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

Gülcan – Ayhan Şahin

Bu yıl okulumuza yeni katıldık kızım tüm öğretmenlerini çok sevdi.Hiç yabancılık çekmedi.Sanki uzun yıllardır bu okuldaymış gibi çok mutlu.Yüzümüzü güldürdüğünüz için ve en iyi eğitimi sevgiyle Verdiğiniz için gönülden teşekkür ediyoruz.

Gülnur Vardar

Bu yıl Kültür Okullarında ilk yılımız. Okulunuzu referans ile tercih ettik. Komşumuzun kızı öğrencinizdi. Onun davranışları, akademik başarısı bizi etkiledi. Akademik başarı nedeniyle okulunuzu tercih ettik. Okulu ziyaret ettiğimizde sevimli ve güven verici bir ortam olduğunu hissettik. İlk haftadan itibaren aile ile her konuda detaylı bilgi paylaşımı yapılması ciddi ve kurumsal bir yapı olduğunu gösteriyor.

Meray - Süleyman Ildır

Sanırım bir insanın unutamadığı en önemli kişi 1.sınıf öğretmenidir. Ben şanslıydım sizin gibi harika bir öğretmenim vardı. Ela içinde hep dua etmiştim 1.sınıf öğretmeni unutulmaz olsun diye.. Ela ve bizim hayatımızda öyle bir renk oldunuz ki sizi unutmak mümkün değil... Sınıf öğretmenimizin çocuklara olan sevgisi, kurallar içinde bile kurduğu o güzel dünya onlara hep sevginin en güzelini verdi. Ne iyi etmişiz ki Kültürlü olmuşuz... Ve ne iyi etmişiz ki hayatımıza 1.sınıf öğretmenimiz gibi değerli birini Ela sayesinde katmışız.. Yoğun tempo içinde ne zaman sizlere ulaşmak istesek hep yanımızda oldunuz. Hep paylaştık, hep dinlendik. Gerçekten çok teşekkür ediyoruz. Eşim, ben ve tabi ki Ela sizlere çok şey borçluyuz..

Aynur Kurar Kızgın

6. sınıfa geçerken çocuğumuzun potansiyelini ortaya çıkaracak bir okul arayışındaydık bir arkadaşımızın referansı ile sizlerle tanıştık. Öncelikle odağınızda "eğitim" olması bizi çok etkiledi. Bu konuda müthiş bir ciddiyet ve bilgilendirme sisteminiz var. Çocuğumuzun okula adaptasyonu çok hızlı oldu bu konuda hem aile hem çocuğa çok iyi rehberlik ediliyor. Arkadaş çevremizde mezun öğrencilerinizi gözlemlediğimizde belli değerleri olan başarılı çocuklar olduğunu sürekli gözlemşiyoruz, bu çok net farkediliyor.

Seçil-Erdoğan Özdemir/ Ev Hanımı-Makine Mühendisi...

Bu sene  biz de Kültür Ailesine katılanlardanız. Cem Çağan Anaokulu hazırlık sınıfında. Çağan okulumuzda İngilizceyi  eğlenceli aktiviteler, şarkılar ve oyunlarla öğrendiği için, öğrendikleri daha kalıcı oldu. Özellikle sevimli kahraman Minigon In maceralarıyla çok ilgilendi. Bu da çocuğumuzun hayal dünyasını geliştirirken , bilgilerin daha kalıcı olmasını sağladı. Eve gönderilen worksheet’ler, resimli kartlar, renkli eğlenceli çizimler bizlere ek aktivite olanağı sağladı.  Eğlenerek öğreniyor oluşu sayesinde İngilizce dersini çok sevdi.  Telaffuzu, cümle ve kelime dağarcığı gelişti. Emeklerinden dolayı  İngilizce öğretmenlerimize tekrar teşekkür ediyoruz.

 

Özge Işık

İki çocuğumda Kültür Okulları'nda... İkiside çok mutlular okullarında, benim için en önemli detay bu aslında. Bununla birlikte iletişimin çok güçlü olması tüm süreçlere hakim olmamızı sağlıyor. İngilizceyi çok seviyorlar, evcilik oynarlarken dahi İngilizce konuşuyorlar. Okulun yabancı dile karşı ilgiyi arttıran etkinlikleri özenle hazırlaması bu konuda çok etkin oluyor.

Hilal Börekçi/ Doktor

2016-2017 eğitim öğretim yılında oğlum Ahmet Kağan'ı 1.sınıfa verip vermeme konusunda son derece kararsız kalmıştım. Sınıf öğretmenimizin ve yöneticilerimizin yapmış olduğu gözlemlere dayanarak oğlumun 1.sınıfa hazır olduklarını söylediklerinde, çocuğumun geleceğine yönelik en büyük kararı vererek okulunuza kayıt yaptırdım. Zaman ilerledikçe Kağan'ın öğretmenlerini ve okulunu çok sevdiğini görünce, Kağan'da ki olumlu gelişmeleri fark ettikçe çok doğru bir karar aldığımı anladım. Siz değerli okul yöneticilerinin çağdaş vizyonu, gerek sınıf öğretmenimizin gerekse branş öğretmenlerimizin sevgi dolu, özverili yaklaşımları sayesinde okul stresi yaşamadan dolu dolu bir yıl yaşadık. Ayrıca, okulunuzdaki eğitimin temel prensiplerinden biri olan, Atatürk sevgisini ilköğretime yeni başlamış olan çocuğumuza aşılamanız da bizi çok mutlu etti. Emeği geçen tüm branş öğretmenlerimize ve okul yöneticilerimize yürekten teşekkür ediyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz...

Ebru – Ahmet Beşiktepe

Bu yıl Kültür Okullarında ilk yılımız. Okulunuzu referans ile tercih ettik. Komşumuzun kızı öğrencinizdi. Onun davranışları, akademik başarısı bizi etkiledi. Akademik başarı nedeniyle okulunuzu tercih ettik. Okulu ziyaret ettiğimizde sevimli ve güven verici bir ortam olduğunu hissettik. İlk haftadan itibaren aile ile her konuda detaylı bilgi paylaşımı yapılması ciddi ve kurumsal bir yapı olduğunu gösteriyor.

Meral – Süleyman Ildır

1.sınıf karne heyecanı yaşadığımız şu günlerde, bir anne-baba olarak ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumuzu bir kez daha anlamış bulunuyoruz. Bir çocuğun eğitim hayatında attığı en önemli adımın, okuma ve yazmayı öğrendiği 1.sınıf olduğunu düşünüyorum. Çocuklarımız için çok değişlik duyguları bir arada barındıran yepyeni bir başlangıç. Bu yaşadığımız süreçte; başta sınıf öğretmenimizin bize göstermiş olduğu karşılıklı güveni, sabrı, anlayışı, özverisi, sonsuz sevgisi ve ilgisi için teşekkür ederim. Diğer tüm öğretmenlerimize ve Kültür Ailesi'ne de; bize her konuda destek olu, hep iyi anılar biriktirerek bu yılı tamamlamamıza olanak sağladıkları için çok teşekkür ediyorum. Daha dün Ece'm, oyun hamurları ile oynarken; bugün artık okuyor ve yazıyor.Tüm çocuklarımıza, atılan bu sağlam temeller üzerine inşa edecekleri başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum.

Aslı Şimşek

Oğlum Seyit Sarper Sancar 5 yaş Tavşanlar sınıfında bu yıl başladı. Sınıf öğretmenimiz, yöneticiler ve branş öğretmenlerine bu uyum sürecine gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Zor bir dönemi çok başarılı bir şekilde geçirdik. Çok mutluyuz. Kızımızın ise okul sevgisi ve başarısına sınıf öğretmenimizin, rehber öğretmenimizin ve müdür yardımcımızın büyük katkıları var çok teşekkür ediyoruz

Serpil – Serdar Sancar

Kültür Okulları ailesine yeni katılmış bir veli olarak birçok konuda olduğu gibi kitap okuma konusundaki hassasiyetleri ve desteklerinden dolayı müteşekkiriz. Çocuğumuz çok kısa zamanda kitap okuma zevkini ve alışkanlığını edindi, mecbur olduğu için değil istediği için okuduğunu görmek bizi gerçekten mutlu ediyor.

Emine – Ufuk Sevgican

Kültür Okulları ile referans ile geldik. Bence burada çocuk hayata dair herşeyi öğreniyor. Ben çocuğumda özgüven gelişimini çok net gözlemledim. Ben çocukların gelişimi ve başarısı için düşünülen planlanan yapılan çalışmaları gördükçe sadece hayranlıkla diyorum ki : "Bir okulda daha ne olabilir ki?" 

Özgül Açıksöz/ Pazarlama

Ailemizin ikinci gözbebeği  kızımız İdil iki senedir Kültür Okullarının üyesi.Büyük kızımızdan edindiğimiz  tüm olumlu deneyimler sonucunda küçük kızımızı da  Kültür Ailesine emanet ettik . Çünkü emindik ki; her alanda olduğu gibi İngilizce eğitiminde de eksiksiz yetişecekti ve tabii ki yanılmadık. Kızımızın İngilizce eğitiminde okuma, anlama özellikle günlük hayatta duruma uygun İngilizce konuşabilme becerisine sahip olmasını sağlayan tüm İngilizce zümresine  ve dersi sevmesini sağlayan İngilizce ders öğretmenlerimize sonsuz saygılarımızı sunuyoruz, başarılarının devamını diliyoruz.

NEVRA DACİ SULA

Oğlum Ahmet Kağan Beşiktepe 6 yaş Dikkatli Uğurböcekleri sınıfında bu yıl başladı. Oğlumun okulu sevmesinin ve mutluluğunun kaynağı olan sınıf öğretmenimize ,tüm branş öğretmenlerimize, Anaokulu Müdür yardımcımıza ve tabi ki yönetim kadrosuna sonsuz teşekkürler.

Ebru Beşiktepe

Anaokulu da dahil  5 yıldır okulunuza devam eden  4-G sınıfından İnci Sarıtaş’ın annesiyim .Öncelikle kızıma dil sevgisi kazandırdığınız için teşekkür ediyorum .  Harika öğretmenlerden oluşan zümreniz sayesinde kızım hem okulunu hem de İngilizceyi çok seviyor ve çok başarılı. Sevgi ,ilgi ve güler yüzünüz sayesinde İngilizce derslerini hem keyifle geçiriyor hem de hızlı ve kalıcı şekilde öğreniyor. Herkese teşekkürler selam ve sevgiler …

 

Nergis Sarıtaş

Oğlumuz Sarper Sancar'ın öğrenim hayatına sizlerle başlamaktan çok mutluyuz. Okumayı öğrendikleri bu süreci bizlerle sürekli diyalog halinde ama bizi hiç yormadan Sarper ile birlikte başardınız. Öğrenim hayatımıza Kültür'de çok güzel bir başlangıç yaptığımızı düşünüyoruz. Hem eğitim hem de öğretim açısından tekrar teşekkür ediyoruz sizlere.

Serpil – Serdar Sancar

2016-2017 eğitim öğretim yılında oğlum Ahmet Kağan'ı 1.sınıfa verip vermeme konusunda son derece kararsız kalmıştım. Sınıf öğretmenimizin ve yöneticilerimizin yapmış olduğu gözlemlere dayanarak oğlumun 1.sınıfa hazır olduklarını söylediklerinde, çocuğumun geleceğine yönelik en büyük kararı vererek okulunuza kayıt yaptırdım. Zaman ilerledikçe Kağan'ın öğretmenlerini ve okulunu çok sevdiğini görünce, Kağan'da ki olumlu gelişmeleri fark ettikçe çok doğru bir karar aldığımı anladım. Siz değerli okul yöneticilerinin çağdaş vizyonu, gerek sınıf öğretmenimizin gerekse branş öğretmenlerimizin sevgi dolu, özverili yaklaşımları sayesinde okul stresi yaşamadan dolu dolu bir yıl yaşadık. Ayrıca, okulunuzdaki eğitimin temel prensiplerinden biri olan, Atatürk sevgisini ilköğretime yeni başlamış olan çocuğumuza aşılamanız da bizi çok mutlu etti. Emeği geçen tüm branş öğretmenlerimize ve okul yöneticilerimize yürekten teşekkür ediyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz...

Ebru – Ahmet Beşiktepe

Kızım Aydan Çimer, anasınıfından beri yaklaşık 4yıldır okulunuzda mükemmel seviyede  bir İngilizce eğitimi almaktadır.  Kendimde  bir İngilizce öğretmeni olduğumdan ,konuşma, yazma, dinleme ve okuma   becerilerinin derslerde oldukça iyi bir seviyede verildiğini , bu eğitimin eve verilen gerek yazılı, gerekse online ödevlerle  pekiştirildiğini gözlemlemekte ve bunu takdir etmekteyim . Evde kızımla İngilizce sohbetler edebiliyor olmak beni çok keyiflendiriyor.

(Aydan’ın ablası, büyük kızım  Feride Çimer  de şu anda  İstanbul Erkek Lisesinde okumakta ve okulunuzun verdiği   İngilizce eğitimi sayesinde İngilizce derslerinde oldukça güzel başarılara imza atmaktadır. )

Çalışmalarınızın ve başarılarınızın daim olmasını dilerim .

 

Şenay Çimer

Oğlumuz Sarper Sancar'ın öğrenim hayatına sizlerle başlamaktan çok mutluyuz. Okumayı öğrendikleri bu süreci bizlerle sürekli diyalog halinde ama bizi hiç yormadan Sarper ile birlikte başardınız. Öğrenim hayatımıza Kültür'de çok güzel bir başlangıç yaptığımızı düşünüyoruz. Hem eğitim hem de öğretim açısından tekrar teşekkür ediyoruz sizlere.

Serpil – Serdar Sancar

Kültür Okulları'na referansla geldik, bu yıl ilk yılımız. İletişim ağı çok güçlü. Bireysel veli toplantıları ve sürekli bilgilendirme ile bizler de sürece dahil ediliyoruz. Yazılım sisteminiz çok iyi, takip sistemi ile tüm detaylara açıklıkla görmek ve takip etmek mümkün. Dolayısıyla bu kadar kısa sürede bizde kendimizi çocuğumuz kadar okul sürecine dahil ve hakim hissediyoruz. Hepimiz çok yoğun çalışıyoruz, Kültür Okulları velieye yük getirmeden bizleri de işin içine alarak okulda çözüyor, daha ne isteyelim ki... teşekkürler...

Burak Bora Oto/ Yazılımcı

İngilizce dersine eşlik etmek üzere  seçilen materyaller,kitaplar çocukların öğrenmesini çok kolaylaştırıyor.Eğlendikleri için çok kolay öğreniyorlar. Özenli çalışmaları için İngilizce öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz.

Esra- Serdar Şipal

Okulumuzun ilk günü oğlumun heyecanı, tedirginliği,ufak ta olsa bir korkusu olduğu bana bakışından, gözlerinden anlaşılıyordu. Çocuklarımızın üstündeki emeğinizi, özverinizi, sevginizi ve sabrınızı çok takdir ediyorum. 1.sınıf heyecanı, okumaya ve yazmaya ne zaman başlayacağı, kendini ifade edebilecek mi diye yaşadığım tedirginlikler sizlerin emekleri sayesinde kayboldular. Çocuklarımızı bu kadar içten sevdiğiniz için çok teşekkür ederim. Oğlumun üzerinde emeği olan tüm branş öğretmenlerimize ve sınıf öğretmenimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Melike Karatepe

Bu yıl okulda ilk yılımız daha ilk haftada çocuklarımızın tanınması, bireysel ilgi ve doğru tespitler bizi çok etkiledi. Geldiğimiz okulda bizi sadece bir sorun olduğunda ararlardı burada çocuğumla ilgili sms ile telefon ile sürekli bilgilendiriliyoruz sanki onunla okul gününü bizde yaşıyormuş gibi. Ne zaman telefon çalsa korkuyorum bir şey mi oldu diye. Ama Kültürdeki iletişim o kadar güçlü ki çabuk adapte olduk.Her konuda bilgilendirme çok iyi. Birimler ve kişiler arasında bir bütünlük bir koordinasyon var bu çok etkileyici herkes işine ve sürece çok hakim.Daha çok kısa bir süre birlikte olmamıza rağmen bu güveni hissetmek bir anne baba için harika bir duygu. Biz Kültür Okulları için Bursa ya taşındık ne kadar doğru bir karar vermişiz diyoruz gönül rahatlığıyla çok teşekkür ederiz.

Binnur – Mehmet Karatürk

Oğlumuzun ilkokula devam edeceği okulda hazırlık okumasının daha doğru olacağını düşünüp, okul arayışlarına girdiğimizde pek çok okul gezmiştik. Bu süreçte; Kültür Okulları ile ilgili ilk izlenimimiz eğitimi de öğretimi de ciddiye alarak, bilimsel , pedagojik araştırmaları temel alarak profesyonel bir yaklaşımı olduğuydu.Kültür okulları ile geçirdiğimiz neredeyse bir eğitim yılı sonunda yanılmadığımızı görüyoruz. Akademik başarının, çocuğu mutlu etmekten geçtiğini tüm öğretmen ve yöneticileri ile benimsemiş bir kurum olduğunu deneyimledik. Bu okulda uygulanan her şeyin geri planında büyük bir emek ve titiz bir çalışma olduğu her zaman hissediliyor. Çocuklarımıza gözü gibi bakan öğretmenimiz ve veli görüş ve önerilerini büyük bir özenle dikkate alan Anaokulu müdür yardımcımız başta olmak üzere tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Esra Şipal

Değerli İngilizce zümresi ,  11. Sınıf öğrencisi Gözde Ece’nin annesiyim. Kızım 6 senedir Kültür Okullarında  eğitim almaktadır. Okulumuzun yabancı dil eğitiminden oldukça memnunuz. Ece’nin okuma, konuşma ve yazma  seviyesi her geçen gün daha da ilerliyor. Funtalyada’ki  Best  Delegate ödülü ile bunu taçlandırdığını düşünüyorum.

Sibel Özdoğan

Endişe ve heyecan ile başladığımız 1. Sınıf İngilizce derslerine , müthiş bir ilerleme ,güzel bir aksan  ve öğrenme arzusu ile devam ediyoruz.

Mine Uçar

En büyük yatırım insana yapılan yatırımdır. Deniz’in geleceği için düşündük taşındık ve akademik eğitim denince neredeyse tek adres olan Kültür Okullarını tercih ettik. Saygı, sevgi, insana değer gibi unsurları okulumuzun akademik eğitimdeki uzmanlığı yanında en önemli artıları… Hem Deniz hem de okulumuz için bu yeni başlangıcın olumlu ve başarılı sonuçlar doğuracağına inanıyoruz. Saygı ve sevgilerimizle

Ebru – Ali Osman Göregen

Oğlum Melih'in kort tenisi ile tanışmasına sebep olan okulumuza, spora önem veren değerli yönetici ve öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler. Şimdi 6.sınıf öğrencisi olacak olan oğlum Melih Anavatan kort tenisinde başarıdan başarıya koşuyor. Okulumuzun katkısını unutmamak gerekir..      

Seçil Anavatan

Biz bu sene başında Ahmet'in ilkokul serüvenine başlarken inanılmaz bir telaş, kaygı, stres ve tabi ki, bunun yanında oğlumuzun bir level daha atlamış olmasının sevincini biraz da abartarak yaşadık. Sınıf öğretmenimizin de destekleri sayesinde telaşımızı dindirip kaygılarımızı bizden alıp götürdünüz. Emeğiniz için, sabrınız ve sevginiz için çok teşekkür ederim.

Burcu Çinik

Taha’nın ilgili ve disiplinli bir eğitim alırken aynı zamanda okulundan duygusal doyum da sağlayabilmesi adına tercihimiz Kültür Anaokulu olmuştu. Yılın sonuna gelmişken tüm açık yürekliliğimiz ve sevincimizle söylememiz gerekir ki, iyi ki burayı tercih etmişiz! İstediğimiz “çocuğa çocuk olduğu için değer veren yaklaşımı” burada bulduk çok şükür… Oğlumuzun eğitim öğretim hayatına öncelikli katkı verecek olan İngilizce eğitimi ise bizim için tam bir joker oldu. Çocuklarımızın başaramama korkusu ve sevdirilmeme sebebiyle İngilizce derslerinden fazlasıyla uzak olduğu ülkemizde Taha’nın İngilizceyi bu kadar sevmesi ve bu alandan heyecanla bahsetmesi bizim için büyük mutluluk…

Sınıf öğretmenimiz başta olmak üzere tüm branş öğretmenlerimiz ve bilhassa İngilizce öğretmenimize bu anlamda gerçekten çok teşekkür ediyoruz. Hepiniz iyi ki varsınız…

Gamze-Emrah GÜLTEKİN

Ben Ela Kızgın ‘ın annesi  Aynur . Ela’nın bu sene İngilizce dersini sevmesinin en önemli sebeplerinden biri  İngilizce  öğretmenimiz .  Onların yaşına o kadar güzel iniyor ve evde biz anne,baba olarak  bunu o kadar güzel hissediyoruz ki emeklerinden dolayı öğretmenimize teşekkür ediyoruz .  Elaya kattıkları için  ve İngilizceyi sevdirmenin yollarını  güzel bir şekilde sunduğu ve çocuklarımızı sahiplenerek onları mutlu ettiği için ayrıca teşekkür ediyorum . Biz Kültürle okula başladık ve Kültürü,  sizleri  kızımın duyduğu  sevgi ile daha çok sevdik. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 

Aynur Kızgın

Oğlum; Özel Bursa Kültür Okulları Fen Lisesinde 9. Sınıfta okuyor.  Birçok konuda olduğu gibi İngilizce öğrenimi konusunda da şanslı olduğumuzu düşünüyorum.  Oğlumuzun İngilizceyi hem akademik yönden iyi öğrendiğini, hem de öğrendiklerini günlük yaşamda  kullanma konusunda desteklendiğini görmek mutluluk verici. Birbirleri ile  İngilizce konu tartışabilir  seviyeye ulaşmaları çok güzel . Başarılı  ve yenilikçi okulumuzun çocuklarımızı hayata hazırlama konusundaki  yaklaşımını beğeniyor ve kesinlikle destekliyorum .

Emine Sevgican

Sevgili öğretmenim,  oğlumuzun İngilizcedeki gelişimini görmek bizleri her geçen gün çok mutlu ediyor. Her öğrendiği  yeni  kelimeyi bizlere anlatırken gözlerinin içinin parladığını  ve ne denli mutlu olduğunu görebiliyoruz.  İngilizceyi  bu denli sevmesini sağladığınız için emeklerinize çok teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla…

Özgür Ailesi

Yeterli gramer bilgisine sahip olmak anadilimizde bile  konuşmamızın  akıcılığını  ve anlaşılabilirliğini olumlu yönde etkilemektedir. Yabancı dil  öğrenirken de aynı temel bilgi ile donanımımızı sağlayabiliyorsak bence en önemli adımı atıyoruz demektir. Okulumuzdaki İngilizce eğitimi bu bakımdan çocuklarımıza büyük kazanımlar sağlamaktadır . Tüm öğretmenlerimize ve yöneticilerimize bu konudaki katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

 

Arzu Somay

2-G den Mehmet Efe Gün ‘ün  velisiyim .  Oğlumun İngilizce dersine olan ilgisi,  yabancı dili severek isteyerek yapmak istemesi, bu yılki İngilizce kazanımları ve  özellikle İngilizce öğretmenlerinin bire bir katkısı  bizi çok mutlu etti.  Bunun için emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum.  Selam ve Saygıyla…
 

Gökalp Gün

Okulunuzda vermiş olduğunuz eğitim ve disiplinden, ayrıca kızım ve diğer öğrencilerinize göstermiş olduğunuz ilgiden çok memnunuz. Yapmış olduğunuz birebir toplantılarda bizi çok sevindirdi. Her şey için teşekkürler.

Nuray – Fatih Ballısoy

Bir yılı beraber bitirdik. Bizim için çok rahat, sizin için eminim çok zor bir yıl oldu. Daha önce ablamız da 1.sınıf deneyimimiz olmuştu ve açıkçası çok endişeliydim. Ama sınıf öğretmenimiz sayesinde hiç bir problem yaşamadık. Oğlumun okula bu kadar kısa sürede adapte olması, sorumluluklarını hiç bir zorlama olmadan yerine getirmesi beni çok gururlandırdı. Daha nice güzel çocuklar yetiştireceğinizi biliyorum. Emeğinize sağlık...

Demet Yıldız

Öncelikle bugün ki bireysel veli toplantısı için yöneticilere ve diğer hocalarımıza tek tek teşekkür etmek isteriz. Oğlumuzu Kültür Okullarına yazdırmakla ne kadar doğru bir karar verdiğimizi, bugün daha da iyi anladık. Sanırım 15 yıllık evliliğimizde almış olduğumuz en doğru karardı bu Çocuklarımızı; istikrarlı, özgüveni yüksek, zeki, vatanını milletini seven, saygılı, dürüst, çalışkan, fedakar ve vicdanlı bireyler olarak yetiştirmeye çalışıyoruz. Bu yolda aynı görüş ve fikirlere sahip olmamız, sizleri tercih etme sebeplerimizden bazılarıdır. Kültür okullarının bir ticarethane değil, bir eğitim kurumu olduğunu bize hissettirdiğiniz için tekrar çok teşekkür ederiz. Çalışmalarınızda başarılar dileriz. Saygılarımızla,

Derya Özkul

Okulunuz 11. sınıf öğrencisi Mustafa Oğuz Duman’ın babasıyım. Oğlum, ilköğretim öncesi hazırlık sınıfından bugüne Kültür Okullarının öğrencisidir. İngilizce dil eğitiminde okulunuzun İngilizce zümresinin ve İngilizce öğretmenlerimizin gerek ders kitabı seçiminde, gerekse derslerin okul içinde ve okul dışındaki faaliyetlerle işlenmesinde gösterdikleri özen, çaba ve başarıları için tüm İngilizce öğretmenlerimize ve okul yönetimine teşekkürlerimi sunuyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Haldun Duman

Beş yaş anaokulu ile bir üyesi olduğumuz büyük KÜLTÜR Ailesiyle uzun yolculuğumuzda, neredeyse üç yılı geride bıraktığımız şu günlerde; kızımıza ve aile olarak bize sağladıkları tüm kazanımlar için başta değerli öğretmenlerimiz olmak üzere, tüm eğitim kadrosu ve yöneticilerine sonsuz teşekkürler... Hepinizin Yen`i yılını canı gönülden kutlar, Yen`i yılın hepimize başta sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim.

Aslı Şimşek

Oğlumuz Mustafa Demir i Kültür okuluna yazdırmak ile çok doğru bir karar vermişiz. Yıl sonu gösterisi çok güzeldi. Her şey çok özenle ve büyük emeklerle hazırlanmıştı. Sınıf öğretmenimiz başta olmak üzere emeği geçen herkese bu mutluluğu ve gururu bizlere yaşattığı için çok teşekkür ederiz.

Neriman Öztürk

Oğlumuz anaokulundan  beri Kültür okullarında okumakta. Okulunu çok sevmesi  ve ona kattıkları ile her geçen gün gelişiminin daha iyiye gitmesi bizleri ebeveyn olarak  her zaman çok mutlu etmiştir. Bu sebeple  Lise tercihimizi de Kültür okulları yönünde  yaptık . Bu  öğretim yılında  Debate  ve MUN gibi çocuklarımızı çok yönlü gelişimine katkıda bulunan projeleri hayata geçiren, destek ve emek veren öncelikle İngilizce  öğretmenlerimize  ve okul idarecilerimize  teşekkür ederiz .

Mehmet – Müberra Bayraktaroğlu

Okulunuz öğrencilerinden 3-G sınıfından Ömer Özgür ve 6-K sınıfından Salih Efe Özgür’ün annesiyim. Her alanda   başarısını kanıtlamış Kültür Okullarının, İngilizce zümresi öğretmenlerini, bir  İngilizce öğretmeni olarak özverili çalışmaları nedeniyle gönülden tebrik ediyorum. Her iki oğlumda sizlerin sayesinde İngilizce dersini çok seviyor ve İngilizce ödevlerini  yardımsız, çok da istekli  bir şekilde yapıyor. İngilizce eğitiminde  çok önemli olan  dört  temel becerinin en etkili  ve  kalıcı şekilde uyguladığını görüyorum. Güler yüzünüz,  ilginiz ve özverili çalışmalarınız sayesinde, çocuklarımızda kalıcı öğrenme sağlıyorsunuz. Bütün öğretmenlerimize çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Sevgiler, selamlar…

 

Işıl Özgür

Öğrenciniz Efe ÇALIŞIR'ı başarılı bir öğrenci haline getiren sizlersiniz... Bize de oğlumuzla gurur duymayı bıraktınız... Başka bir il ve okuldan okuma yazmayı tam bilmeden 2. sınıfa geçen minicik bir öğrenciyi, hem 1. hem 2. sınıfı birlikte çalıştırarak imkansızı başardınız. Kitap okumayı eziyet kabul ederken keyif alır hale getirdiniz. Kontrolleriniz, dikkatiniz, gözlemleriniz, uyarılarılarınızla "düzgün insan" olmayı öğrettiniz. Fen bilimlerine ilgisini siz kazandırdınız. Her tür etkinlik kulübünü bıkmadan deneyip en sonunda robot kulübünde kendini buldurdunuz. Kültür Okulları yönetici, öğretmenleri ve çalışanlarına; şefkat, ilgi ve sevgi dolu yürekleriniz ve emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Bugün 8. sınıfı bitirirken sınavda tüm soruları doğru cevapladıysa; zor zamanları sayenizde aşıp bu başarıyı elde edebildi."Hangi lise?"diye hiç düşünmedik, Kültür Okulları eğitmeye devam ettikçe orada olacağız... İyi ki varsınız...

Nermin- Alpay ÇALIŞIR

Okulunuz 11. Sınıf öğrencilerinden Hande  Koyunlular ’ın babasıyım. Kızım  eğitim hayatına okulunuzda  başladı ve 11 senedir  de okulunuzda eğitimine devam etmektedir.  Kültür okullarında geçen eğitim hayatında en önemli ve başarılı bulduğum konulardan  biri de iyi bir yabancı dil eğitimi almasıdır. Üniversite mezunu olmama rağmen maalesef ülkemizde verilen yabancı dil eğitiminin yetersizliği  nedeni ile  bu yaşıma kadar sürekli bir dili yeterli konuşamamanın eksikliğini yaşadım ve yaşıyorum. İş nedeni ile onlarca kez yurtdışına çıktığımda dil en önemli sorunum oldu.  Bence eğitim hayatımızda iyi bir eğitim ile en az bir dili de öğrenmek eğitim hayatının olmazsa olmazıdır.

   Kızımı 2017 yılında İngiltere’ye dil okuluna gönderdiğimde ,son iki senede yurtdışında yaptığımız tatillerde dil rehberimiz olduğunda ne kadar iyi bir dil eğitimi aldığını  yaşayarak gördüm. Hande tek başına İngiltere’ye de gittiğinde  de  ne katılımcılarla  ne de  yerel halkla  iletişim kurmakta hiçbir sıkıntı yaşamadı. Umarım ve dilerim eğitim hayatını  tamamlayana kadar daha  da ileriye gider .Saygılarımla

Hakan Koyunlular

Bir çocuk eve geldiğinde bir ders hakkında heyecanla bahsediyorsa ve keyif alarak öğrendiği gözlerinden okunuyorsa yapılan işlerin doğru olduğuna kanaat edersiniz . Emeklerinden  ve sabrından dolayı bizde İngilizce öğretmenimize teşekkür ederiz.

 

Seçil-Mürsel Durmaz

Okulumuzdaki değerli İngilizce zümresine;  çocuklarımıza vermiş oldukları yabancı dil eğitimindeki katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz. Evlatlarımıza İngilizce temelini  veren ve dersi sevdiren siz değerli İngilizce zümre öğretmenlerimizin çocuklarımızın yabancı dildeki başarılarında katkıları çok büyük. Biz sizden başarılarınızın devamını temenni eder, Beriş ailesi olarak saygılarımızı sunarız.

Selen Beriş

Sizinle yaptığımız görüşmede İpek hafta sonu ödevlerini yapıyor ,İngilizce çalışmalarını Pazar gününe  bırakıyor diye aktarmıştım .  İpek eve gelince okulda yaptıklarını paylaşan bir çocuk olmasına rağmen İngilizce dersler  ile ilgili bir şey anlatmıyordu. Sizinle yaptığımız telefon görüşmesi sonucu çok teşekkürler ki   her şey değişti. İpek ödevlerini zamanında yapmaya başladı. Artık okuldan geldiğinde işlediğiniz İngilizce metinleri  bana okuyor, Türkçe çevirisini yapıyor İpek’in İngilizceye ilgi duymasını sağladınız, her şey için teşekkürler.

YASEMİN AYDIN

Zeynep Nur’un  İngilizce dersi ile ilgili kendi görüşlerini paylaşarak başlamak istiyoruz; “İngilizce dersini çok seviyorum . Çünkü öğretmen bana ne yapacağımı söylüyor. Yeni şeyler öğrenince çok  mutlu oluyorum . İngilizce kelimeler öğrenince  daha da çok seviniyorum .  Bir de kendimi ifade edebiliyorum . İngilizce dersinde öğretmen bize soru sorduğunda ben bilirsem çok mutlu oluyorum . “   Anne babası olarak bizlerin görüşleri; öncelikle Özel Bursa Kültür  Okulları   ile çocuğumuzun erken yaşta tanışmasından dolayı  çok memnunuz. Bu konuda okulunuzun tüm çalışanlarına teşekkür ederiz. Beklediğimiz ilgi  ve özveriyi fazlasıyla gösterdiğinizi düşünüyoruz. Verilen eğitimin müfredata dayanması  ve değerli öğretmenlerimizin işleyeceği konuları çocuklarımızın yaşına  uygun  anlatması sayesinde öğrencilerimizin  okula sevinçle giden  çocuklara dönüştüklerini düşünüyoruz. Öncelikle sınıf öğretmenimiz , İngilizce öğretmenlerimiz  ve tüm branş öğretmenleri ve tüm teyzelerimize  teşekkürü borç biliriz.

HAVVA- HASAN BAYRAM